Portal świadomego życia

Darmowy kalkulator numerologiczy online.

Oblicz datę urodzenia, imię i inazwisko lub inną nazwę.

Przeskocz horyzont Kalkulator numerologiczny

Wyszukiwarka biblioteki albumów
profile-picture
Dodał: Pan Light - 4 lata temu
Numerologia

Liczba przeznaczenia życia


Życie po śmierci, przeznaczenie dusz, kontakt ze zmarłymi
W pułapce własnych celów
Jakie jest duchowe znaczenie zapachu kwiatów bez powodu?
Czym Wyróżnia Się Osoba Realizująca Swój Potencjał
Harmonia kosmosu Torzym 528 HZ
Podliczby - Podwibracje w Numerologii
Kundalini - chłodny subtelny powiew wiatru nad głową
Edgar Cayce, dusza i Kroniki Akaszy
EDGAR CAYCE ŚPIĄCY PROROK
Biografia Nostradamusa
Tybetańska księga umarłych
Sen Azyl
Sen Azuryt
Sen Azja
Sen Azalia lub Azalie
Sen awokado
Sen awionetka
Awaria, sen o awarii
Awanturnik, sen o awanturniku
Awantura, sen o awanturze
Awans, sen o awansie
Sen o awangardzie lub kreatywności
Autyzm, sen o autyzmie
W zaświaty i z powrotem
Autograf Miłości Moja droga do szczęścia
Znak Bestii 666 i trzecia wojna światowa
Autostrada
Autostop
Autor
Automat
Autokar
Autograf
Autobus
Auto dostawcze
Australia
Auschwitz
Numerologia firmy
Liczba przeznaczenia życia
Sennik Auto
aureola
Aura
Aukcja
Audyt
Audiencja
Atrament
Atom
Atmosfera
Atłas
Atleta
Atlas
Ateista - niewierzący
Atak widłami
Atak terrorystyczny
Atak serca - zawał
Atak choroby
Atak
Asystent
Anthony de Mello - Przebudzenie
Numerologiczna liczba dziewięćdziesiąt dziewięć 99
Numerologiczna osiemdziesiątka ósemka 88
Numerologiczna siedemdziesiątka siódemka 77
Numerologiczna sześćdziesiątka szóstka 66
Numerologiczna pięćdziesiątka piątka 55
Numerologiczna czterdziestka czwórka 44
Astry
Astronom
Astronauta
Astrologia
Astrolog
Astma
Asfalt
Asceza
Asceta
As
Arytmetyka
Arystokrata
Artysta
Artyleria
Artretyzm
Arteria
Arsenał
Arsen
Aromat
Arnika
Armia
Armatura
Armata
Potęga podświadomości
Armagedon
Arlekin
Arka Noego
Aresztowanie
Aresztowany
aresztant wiezień
Areszt
Arena
Czy życie to scenariusz?
Arcydzieło
Arcybiskup
Architekt

Liczby przeznaczenia
Naszą liczbę przeznaczenia otrzymujemy poprzez zsumowanie wibracji urodzenia (daty) i podpisu (imienia i nazwiska) ,w zależności czy podpisujemy się pełnym imieniem i nazwiskiem lub skrótem.
Aby zmienić swoją liczbę przeznaczenia powinniśmy ustawić sobie odpowiednio dobrany numerologicznie podpis, wiecej o tym przeczytasz w innym artykule dostępnym na dole strony.
Poniżej otrzymasz krótkie objaśnienie liczb przeznacznia. Jeśli nie wiesz jakie masz liczby, wylicz je w naszym kalkulatorze numerologicznym.

Przeznaczenie 1
Zapowiada ona wielki sukces, osiągnięty najczęściej dzięki własnym wysiłkom. Sukces ten jest pewny, aczkolwiek może przyjść później, niż się tego spodziewamy. Osoby te wyróżniają się twórczą energią i oryginalnością. Czeka je wiele podróży i kontaktów z wielkimi tego świata. Życie ich będzie bardzo twórcze, obfitujące w zaskakujące i niezwykłe wydarzenia. Osoby, które wybrały tę wibrację, polegają wyłącznie na sobie samych. Niezwykła osobowość i inteligenta wywołują powszechny podziw i szacunek. Są to prawdziwi przywódcy i liderzy, osoby zawsze stanowiące centrum zainteresowania.

Przeznaczenie 2
Życie pełne wzlotów i upadków; z tych ostatnich będą się podnosić dzięki pomocy ze strony rodziny i przyjaciół. Mimo że pozornie nie interesuje ich świat biznesu, posiadają spory talent w tej dziedzinie, zwłaszcza jeśli pracują dla innych. Jeśli mądrze wykorzystają swe zdolności twórcze, mogą dorobić się ogromnej fortuny. Czeka je życie pożyteczne i ciekawe, pod warunkiem, że nauczą się kontrolować swe emocje i panować nad częstymi zmianami humoru. Powinny też nabrać większej pewności siebie.

Przeznaczenie 3
Życie pełne przygód, wesołe i ze wszech miar pomyślne. Towarzyskie usposobienie i optymizm przysporzą im wielu przyjaciół, nierzadko bardzo wpływowych. Osoby te będą się cieszyły ogromną popularnością i mogą wspiąć się na same szczyty kariery, jeśli zdołają przezwyciężyć pewną lekkomyślność i brak odpowiedzialności, a także skłonności do manipulowania innymi za pomocą swego uroku osobistego. Będą wiele podróżowały i wiodły ciekawe, intensywne życie, ale, aby osiągnąć pełen sukces potrzebują więcej wewnętrznej dyscypliny i umiarkowania.

Przeznaczenie 4
Powodzenie w sprawach finansowych i uznanie ze strony otoczenia. Jeśli wybiorą odpowiedni zawód i wytrwają na swej drodze, osiągną to, co zamierzają. Dzięki umiarkowaniu i oszczędności mogą dojść do znacznej fortuny. Będą piąć się do góry powoli, ale pewnie. Powinny nauczyć się cieszyć z życia.

Przeznaczenie 5
Życie barwne, pełne doświadczeń zarówno wesołych i szczęśliwych, jak i smutnych. Gwałtowne, agresywne usposobienie oraz brak cierpliwości mogą stanowić poważną przeszkodę w ich rozwoju. Osoby te czeka długie, aktywne życie, obfitujące w niezwykłe przeżycia. Nie przywiązują wagi do dóbr materialnych i nawet jeśli nie przypadną im w udziale pieniądze czy sława, życie ich na pewno nie będzie nudne. Jeśli nie skoncentrują swej energii na pozytywnej, twórczej działalności, będą żyć w niezgodzie z sobą samym i z otoczeniem, niezadowolone ze swego życia i zbuntowane wobec losu. Wibracja ta przypomina bowiem magnes, który - źle ustawiony - przyciąga same kłopoty i problemy.

Przeznaczenie 6
Przyszłość mocno niepewna, jeśli chodzi o sprawy finansowe i zawodowe. Będzie jednak pomyślna, pod warunkiem, że osoby te wykażą dużo aktywności i zaradności życiowej. Nie mogą sobie pozwolić na zboczenie z raz obranej drogi, powinny również bardziej kontrolować swe emocje, a także nauczyć się wykorzystywać swe życiowe szansę. Mają bowiem tendencję do zaprzepaszczania niejednej doskonałej okazji wskutek niezdecydowania lub bierności. Nadmierne obowiązki rodzinne mogą sprawiać, że osoby te będą się czuły skrępowane i ograniczone w swej wolności.

Przeznaczenie 7
Osoby te osiągną w życiu znaczną pozycję. Będą dużo podróżowały i możliwe, że spędzą życie z dala od miejsca urodzenia. Wśród ich przyjaciół znajdzie się wiele wpływowych osobistości. Otoczenie będzie zafascynowane ich inteligencją, elegancją, dobrym smakiem i życiową mądrością. Osoby te mogą dokonać wielkich rzeczy. Jeśli pozostałe wibracje okażą się równie pozytywne, czekają je sukcesy w każdej niemal dziedzinie, a ich życie będzie obfitowało w ciekawe i wewnętrznie wzbogacające przeżycia. Możliwe życie w samotności.

Przeznaczenie 8
Śmiałość, odwaga, a zarazem roztropność w sprawach biznesu. Życie aktywne, wypełnione pracą. Przejściowe kłopoty finansowe, przezwyciężane dzięki doświadczeniu i rozwadze. Wibracja ta wróży sukcesy zawodowe, społeczne i finansowe. Ambitne, dalekosiężne plany. Życie bardzo aktywne, często burzliwe. Nagle wybuchy złości, zwłaszcza w skrajnych sytuacjach, oraz przerost ambicji mogą być przyczyną zboczenia z obranej drogi.

Przeznaczenie 9
Osoby te, zdolne do poświęceń, wielkoduszne i kierujące się humanitarnymi, wzniosłymi zasadami, wywołują podziw i szacunek ze strony otoczenia. Będą dużo podróżować i często angażować się w niecodzienne sytuacje i zdarzenia. Pociąga je bowiem wszystko, co dziwne i niezwykłe, taki też będzie ich zawód czy działalność, której się poświęcą. Natury nieskrępowane i wolne. Możliwe sukcesy, które zawdzięczać będą swym kontaktom zagranicznym lub zdolnościom artystycznym.

Przeznaczenie 11, 22, 33, 44
Przyszłość przerastająca najśmielsze oczekiwania. Wzniosłe ideały i szlachetne motywacje). Zapowiedź życia będącego pasmem sukcesów, wspaniałych podróży, kontaktów z "możnymi tego świata" i doświadczeń, jakich nie dane jest przeżyć zwykłemu śmiertelnikowi. Osoby te będą prowadziły niezwykle aktywny tryb życia. Wyróżnią się także ze względu na nieprzeciętną osobowość, charyzmę i oryginalne, błyskotliwe pomysły, Triumfy w przedsięwzięciach na olbrzymią skalę oraz działalności na rzecz ogółu. Wykorzystają swą intuicję, zdolności twórcze, finansowe i organizatorskie. Będą twórcami wielkich dzieł, a swym bogactwem i władzą będą dzielić się z innymi. W pamięci potomnych zapiszą się jako jednostki niezwykłe, będące dla innych przykładem. Niewątpliwie pozostawią po sobie głęboki, niezatarty ślad.

Jak obliczyć swój podpis dla liczby przeznaczenia przeczytasz tutaj
Odpowiednich wyliczeń dokonasz w kalkulatorze numerologicznym/Na podstawie ksiązki "Magia Numerologii" G.L./

Komentarze:


profile-picture
Dodał: Pan Light
5 lat temu

Podpis dla siódemki 7 Cechuje Cię: wybitna umysłowość, duchowość, intuicja, a tak że poczucie niezależności. Jesteś najbardziej zagadkowym dziwem na całej skali numerologicznej. Możesz mieć wokół wielu ludzi i mimo to odczuwać samotność. Z nieufności...

Czytaj więcej
profile-picture
Dodał: Pan Light
5 lat temu

Jeśli po obliczeniu w kalkulatorze numerologicznym tablic rejestracyjnych wychodzi wynik siedem 7 oznacza to dla właściciela pojazdu: Introspekcja, duchowość, intuicja. To cyfra samochodów z duszą, których kierowcy podczas jazdy rozmyślają nad filoz...

Czytaj więcej
profile-picture
Dodał: Pan Light
6 lat temu

Jeśli mój numer mieszkania lub domu to ósemka 8 Osiem prowadzi zazwyczaj mieszkańców do sporych sukcesów, zwłaszcza zawodowych i finansowych. Na ogół lokatorzy lokali nr 8, 17, 26, 35 itp. szybko awansują, dobrze zarabiają, a nawet dorabiają się maj...

Czytaj więcej
profile-picture
Dodał: Pan Light
5 lat temu

Jeśli po obliczeniu w kalkulatorze numerologicznym tablic rejestracyjnych wychodzi wynik osiem 8 oznacza to dla właściciela pojazdu: Biznes, realizm, wydajność. Idealna wibracja dla limuzyny prezesa lub samochodu, dzięki któremu chcemy zarobić pieni...

Czytaj więcej
© 2011 Numerologia24.pl | My | Pomoc | Polityka prywatności | Regulamin | Kontakt |
Portal numerologiczno ~ duchowy