Portal świadomego życia

Darmowy kalkulator numerologiczy online.

Informacje ezoteryczne i astrologiczne.

Przeskocz horyzont Kalkulator numerologiczny

Wyszukiwarka biblioteki albumów
profile-picture
Dodał: Pan Light - 1 rok temu
Numerologia

Liczba przeznaczenia życiaLiczby przeznaczenia
Naszą liczbę przeznaczenia otrzymujemy poprzez zsumowanie wibracji urodzenia (daty) i podpisu (imienia i nazwiska) ,w zależności czy podpisujemy się pełnym imieniem i nazwiskiem lub skrótem.
Aby zmienić swoją liczbę przeznaczenia powinniśmy ustawić sobie odpowiednio dobrany numerologicznie podpis, wiecej o tym przeczytasz w innym artykule dostępnym na dole strony.
Poniżej otrzymasz krótkie objaśnienie liczb przeznacznia. Jeśli nie wiesz jakie masz liczby, wylicz je w naszym kalkulatorze numerologicznym.

Przeznaczenie 1
Zapowiada ona wielki sukces, osiągnięty najczęściej dzięki własnym wysiłkom. Sukces ten jest pewny, aczkolwiek może przyjść później, niż się tego spodziewamy. Osoby te wyróżniają się twórczą energią i oryginalnością. Czeka je wiele podróży i kontaktów z wielkimi tego świata. Życie ich będzie bardzo twórcze, obfitujące w zaskakujące i niezwykłe wydarzenia. Osoby, które wybrały tę wibrację, polegają wyłącznie na sobie samych. Niezwykła osobowość i inteligenta wywołują powszechny podziw i szacunek. Są to prawdziwi przywódcy i liderzy, osoby zawsze stanowiące centrum zainteresowania.

Przeznaczenie 2
Życie pełne wzlotów i upadków; z tych ostatnich będą się podnosić dzięki pomocy ze strony rodziny i przyjaciół. Mimo że pozornie nie interesuje ich świat biznesu, posiadają spory talent w tej dziedzinie, zwłaszcza jeśli pracują dla innych. Jeśli mądrze wykorzystają swe zdolności twórcze, mogą dorobić się ogromnej fortuny. Czeka je życie pożyteczne i ciekawe, pod warunkiem, że nauczą się kontrolować swe emocje i panować nad częstymi zmianami humoru. Powinny też nabrać większej pewności siebie.

Przeznaczenie 3
Życie pełne przygód, wesołe i ze wszech miar pomyślne. Towarzyskie usposobienie i optymizm przysporzą im wielu przyjaciół, nierzadko bardzo wpływowych. Osoby te będą się cieszyły ogromną popularnością i mogą wspiąć się na same szczyty kariery, jeśli zdołają przezwyciężyć pewną lekkomyślność i brak odpowiedzialności, a także skłonności do manipulowania innymi za pomocą swego uroku osobistego. Będą wiele podróżowały i wiodły ciekawe, intensywne życie, ale, aby osiągnąć pełen sukces potrzebują więcej wewnętrznej dyscypliny i umiarkowania.

Przeznaczenie 4
Powodzenie w sprawach finansowych i uznanie ze strony otoczenia. Jeśli wybiorą odpowiedni zawód i wytrwają na swej drodze, osiągną to, co zamierzają. Dzięki umiarkowaniu i oszczędności mogą dojść do znacznej fortuny. Będą piąć się do góry powoli, ale pewnie. Powinny nauczyć się cieszyć z życia.

Przeznaczenie 5
Życie barwne, pełne doświadczeń zarówno wesołych i szczęśliwych, jak i smutnych. Gwałtowne, agresywne usposobienie oraz brak cierpliwości mogą stanowić poważną przeszkodę w ich rozwoju. Osoby te czeka długie, aktywne życie, obfitujące w niezwykłe przeżycia. Nie przywiązują wagi do dóbr materialnych i nawet jeśli nie przypadną im w udziale pieniądze czy sława, życie ich na pewno nie będzie nudne. Jeśli nie skoncentrują swej energii na pozytywnej, twórczej działalności, będą żyć w niezgodzie z sobą samym i z otoczeniem, niezadowolone ze swego życia i zbuntowane wobec losu. Wibracja ta przypomina bowiem magnes, który - źle ustawiony - przyciąga same kłopoty i problemy.

Przeznaczenie 6
Przyszłość mocno niepewna, jeśli chodzi o sprawy finansowe i zawodowe. Będzie jednak pomyślna, pod warunkiem, że osoby te wykażą dużo aktywności i zaradności życiowej. Nie mogą sobie pozwolić na zboczenie z raz obranej drogi, powinny również bardziej kontrolować swe emocje, a także nauczyć się wykorzystywać swe życiowe szansę. Mają bowiem tendencję do zaprzepaszczania niejednej doskonałej okazji wskutek niezdecydowania lub bierności. Nadmierne obowiązki rodzinne mogą sprawiać, że osoby te będą się czuły skrępowane i ograniczone w swej wolności.

Przeznaczenie 7
Osoby te osiągną w życiu znaczną pozycję. Będą dużo podróżowały i możliwe, że spędzą życie z dala od miejsca urodzenia. Wśród ich przyjaciół znajdzie się wiele wpływowych osobistości. Otoczenie będzie zafascynowane ich inteligencją, elegancją, dobrym smakiem i życiową mądrością. Osoby te mogą dokonać wielkich rzeczy. Jeśli pozostałe wibracje okażą się równie pozytywne, czekają je sukcesy w każdej niemal dziedzinie, a ich życie będzie obfitowało w ciekawe i wewnętrznie wzbogacające przeżycia. Możliwe życie w samotności.

Przeznaczenie 8
Śmiałość, odwaga, a zarazem roztropność w sprawach biznesu. Życie aktywne, wypełnione pracą. Przejściowe kłopoty finansowe, przezwyciężane dzięki doświadczeniu i rozwadze. Wibracja ta wróży sukcesy zawodowe, społeczne i finansowe. Ambitne, dalekosiężne plany. Życie bardzo aktywne, często burzliwe. Nagle wybuchy złości, zwłaszcza w skrajnych sytuacjach, oraz przerost ambicji mogą być przyczyną zboczenia z obranej drogi.

Przeznaczenie 9
Osoby te, zdolne do poświęceń, wielkoduszne i kierujące się humanitarnymi, wzniosłymi zasadami, wywołują podziw i szacunek ze strony otoczenia. Będą dużo podróżować i często angażować się w niecodzienne sytuacje i zdarzenia. Pociąga je bowiem wszystko, co dziwne i niezwykłe, taki też będzie ich zawód czy działalność, której się poświęcą. Natury nieskrępowane i wolne. Możliwe sukcesy, które zawdzięczać będą swym kontaktom zagranicznym lub zdolnościom artystycznym.

Przeznaczenie 11, 22, 33, 44
Przyszłość przerastająca najśmielsze oczekiwania. Wzniosłe ideały i szlachetne motywacje). Zapowiedź życia będącego pasmem sukcesów, wspaniałych podróży, kontaktów z "możnymi tego świata" i doświadczeń, jakich nie dane jest przeżyć zwykłemu śmiertelnikowi. Osoby te będą prowadziły niezwykle aktywny tryb życia. Wyróżnią się także ze względu na nieprzeciętną osobowość, charyzmę i oryginalne, błyskotliwe pomysły, Triumfy w przedsięwzięciach na olbrzymią skalę oraz działalności na rzecz ogółu. Wykorzystają swą intuicję, zdolności twórcze, finansowe i organizatorskie. Będą twórcami wielkich dzieł, a swym bogactwem i władzą będą dzielić się z innymi. W pamięci potomnych zapiszą się jako jednostki niezwykłe, będące dla innych przykładem. Niewątpliwie pozostawią po sobie głęboki, niezatarty ślad.

Jak obliczyć swój podpis dla liczby przeznaczenia przeczytasz tutaj
Odpowiednich wyliczeń dokonasz w kalkulatorze numerologicznym/Na podstawie ksiązki "Magia Numerologii" G.L./

Komentarze:


profile-picture
Dodał: Pan Light
4 lata temu

Opis dotyczy liczby trzynaście jako długu karmicznego. Karma W ogólnej świadomości liczba 13 funkcjonuje jako symbol niepowodzeń, nieszczęścia, , czy też pecha. Już w Babilonie, w którym funkcjonował system oparty o liczbę 13 wzbudzała niepokój i st...

Czytaj więcej
profile-picture
Dodał: Pan Light
3 lata temu

Jeśli po obliczeniu w kalkulatorze numerologicznym tablic rejestracyjnych wychodzi wynik siedem 7 oznacza to dla właściciela pojazdu: Introspekcja, duchowość, intuicja. To cyfra samochodów z duszą, których kierowcy podczas jazdy rozmyślają nad filoz...

Czytaj więcej
profile-picture
Dodał: Pan Light
4 lata temu

NUMEROLOGICZNA PIĄTKA Najbardziej niespokojne i żywiołowe. Wszechstronne, zmienne. Genialne pomysły, przenikliwy, lotny umysł. Intuicja, łatwość percepcji.Wielka potrzeba wolności, niezależności i zmian. Są ludźmi impulsywnymi, niecierpliwymi. Nie n...

Czytaj więcej
profile-picture
Dodał: Pan Light
3 lata temu

Liczba czternaście jako dług karmiczny Liczba 14 oznacza, że dana osoba będzie musiała zmierzyć się w swoim życiu z pojęciem wolności, będzie zmuszona do podporządkowania się określonym zasadom. Konieczne stanie się również nauczenie się funkcjonowa...

Czytaj więcej
© 2011 Numerologia24.pl | My | Pomoc | Polityka prywatności | Regulamin | Kontakt |
Portal numerologiczno ~ duchowy