Portal świadomego życia

Darmowy kalkulator numerologiczy online.

Oblicz datę urodzenia, imię i inazwisko lub inną nazwę.

Przeskocz horyzont Kalkulator numerologiczny

Wyszukiwarka biblioteki albumów
profile-picture
Dodał: Pan Light - 5 lat temu
Numerologia

Numerologiczna czterdziestka czwórka 44


W pułapce własnych celów
Jakie jest duchowe znaczenie zapachu kwiatów bez powodu?
Czym Wyróżnia Się Osoba Realizująca Swój Potencjał
Harmonia kosmosu Torzym 528 HZ
Podliczby - Podwibracje w Numerologii
Kundalini - chłodny subtelny powiew wiatru nad głową
Edgar Cayce, dusza i Kroniki Akaszy
EDGAR CAYCE ŚPIĄCY PROROK
Biografia Nostradamusa
Tybetańska księga umarłych
Sen Azyl
Sen Azuryt
Sen Azja
Sen Azalia lub Azalie
Sen awokado
Sen awionetka
Awaria, sen o awarii
Awanturnik, sen o awanturniku
Awantura, sen o awanturze
Awans, sen o awansie
Sen o awangardzie lub kreatywności
Autyzm, sen o autyzmie
W zaświaty i z powrotem
Autograf Miłości Moja droga do szczęścia
Znak Bestii 666 i trzecia wojna światowa
Autostrada
Autostop
Autor
Automat
Autokar
Autograf
Autobus
Auto dostawcze
Australia
Auschwitz
Numerologia firmy
Liczba przeznaczenia życia
Sennik Auto
aureola
Aura
Aukcja
Audyt
Audiencja
Atrament
Atom
Atmosfera
Atłas
Atleta
Atlas
Ateista - niewierzący
Atak widłami
Atak terrorystyczny
Atak serca - zawał
Atak choroby
Atak
Asystent
Anthony de Mello - Przebudzenie
Numerologiczna liczba dziewięćdziesiąt dziewięć 99
Numerologiczna osiemdziesiątka ósemka 88
Numerologiczna siedemdziesiątka siódemka 77
Numerologiczna sześćdziesiątka szóstka 66
Numerologiczna pięćdziesiątka piątka 55
Numerologiczna czterdziestka czwórka 44
Astry
Astronom
Astronauta
Astrologia
Astrolog
Astma
Asfalt
Asceza
Asceta
As
Arytmetyka
Arystokrata
Artysta
Artyleria
Artretyzm
Arteria
Arsenał
Arsen
Aromat
Arnika
Armia
Armatura
Armata
Potęga podświadomości
Armagedon
Arlekin
Arka Noego
Aresztowanie
Aresztowany
aresztant wiezień
Areszt
Arena
Czy życie to scenariusz?
Arcydzieło
Arcybiskup
Architekt
Archetyp

Mistrzowska liczba 44Mistrzowskie liczby to kolejno: 11, 22, 33 i 44, które w ostatecznym wyniku dają: 2, 4, 6 i 8. Osoba urodzona pod mistrzowską wibracją, mniej lub bardziej świadomie wybiera, czy żyje wibrując na częstotliwości mistrzowskiej czy nie – mistrzowska wibracja ciągnie za sobą dużą odpowiedzialność i nie każdy jest w stanie ją udźwignąć na danym etapie życia.

Osoba urodzona pod wpływem wibracji mistrzowskiej z założenia jest wyżej na szczeblu ewolucji (patrz: cykl ewolucji karmicznej), ponieważ ma za sobą wiele rozwijających doświadczeń karmicznych. Już na wstępie obdarzona jest świadomością i światłem wewnętrznym, co ułatwia jej pracę nad rozwojem swojej duszy i osiąganie celów życiowych.

Osoby posiadające wibrację mistrzowską w swoim portrecie mają umiejętność odnalezienia się w życiu dzięki respektowaniu praw wszechświata. Zazwyczaj są na tyle otwarci, że ich intuicja pracuje na najwyższych obrotach (patrz: jak wyostrzyć intuicję) oraz mają dar jasnowidzenia. Często są to osoby oświecone lub na drodze do oświecenia. Chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem.

Urodzeni pod wpływem mistrzowskich wibracji to przywódcy duchowi, posiadający mądrość i siłę, dzięki której osiągają zaszczyty i przywileje w każdej dziedzinie, jakiej zamierzają się poświęcić.

Osoby, które łączą wysokie wibracje mają podobne przeznaczenie: ich zadaniem jest prowadzenie ponadprzeciętnego życia. Często czują, że są pod stałą opieką siły wyższej, przytrafiają im się serie niefortunnych zdarzeń, które w ostatecznym rozrachunku prowadzą do dobrego – zdarzeń, które odgrywają kluczową rolę w ich życiu.

Siła i kontrola 44

Liczba 44 to najrzadziej spotykana liczba mistrzowska występująca w drodze życia. Związana jest z ogromem pracy, zarówno fizycznej, jak i psychicznej, wymaga niesamowitej odwagi i pomysłowości. Mistrzostwo to, odpowiada za siłę i kontrolę nad własnym życiem.

Osoby urodzone pod liczbą 44 to ludzie sukcesu, obdarzeni wyjątkowym intelektem, często milionerzy, urodzeni pod szczęśliwą gwiazdą i charyzmatyczni „fuksiarze”. Nosząc wibrację 44 jest się skazanym na sukces – jaką więc misję ma przed sobą osoba z drogi życia 44?

Jeśli chodzi o poziom materialny, czterdziestki czwórki same dochodzą do swojego bogactwa i przychodzi im to nadzwyczaj szybko i łatwo. To wszystko dzięki wyobraźni, szerokiemu, perspektywicznemu myśleniu, wytrwałości, oraz profesjonalnemu i poważnego podejściu do każdego przedsięwzięcia. Dzięki temu, oraz dzięki wrodzonej pracowitości, osoby na tym poziomie wibracyjnym realizują nawet te z pozoru niemożliwe zadania.

Przeznaczeniem osób spod 44 są wielkie czyny, odkrycia i innowacje. Same w sobie są aktywne i ruchliwe, nie lubią rutyny, uciekają od stagnacji i idą przez życie jak burza, urzeczywistniając coraz to bardziej szalone pomysły. Dla nich niepowodzenia to zdobyte doświadczenie – nie przejmują się porażkami tylko zastanawiają się w jaki inny sposób mogą ugryźć problem. To pozwala im na sprawne wyjście z każdej, nawet najbardziej beznadziejnej sytuacji.

Zwykle zajmują wysokie stanowiska i pracują w prestiżowych zawodach. Wibracja ta cieszy się poważaniem, dlatego też wspinanie się po szczeblach kariery jest dla osób spod 44 czymś zupełnie naturalnym. Mistrzowie są odbierani przez środowisko jako osoby wyjątkowe, nad wyraz inteligentne i ciekawe – a to wszystko dzięki dyscyplinie, którą się kierują, oraz wytrwałości.

Są to osoby uczciwe, ostrożne, zorganizowane i uporządkowane – dbają o swoją przestrzeń, bo wiedzą jak odbija się ona na ich życiu. Wierzą w efektywną pracę, sprawiedliwość i karmę. Kierują się intuicją i sercem, dzięki czemu podejmują dobre i słuszne decyzje.

Pracowitość podparta jest wyjątkową energią. To ona sprawia, że mistrzowskie 44 zawsze ma zapał i chęci do działania, a plany i cele realizują się niemal przy okazji. Tak jak w przypadku pozostałych liczb mistrzowskich, 44 również kieruje się zasadami moralnymi, ma serce dla tych, którzy nie mieli tyle szczęścia co ona, oraz ma potrzebę opiekowania się słabszymi i bezbronnymi.

Liczba 44 znajdująca się na głębszych poziomach portretu numerologicznego pozwala właścicielowi portretu oddawać swoje talenty, pasje i zdolności do budowania lepszego świata. Mistrzowie tej wibracji czują się w obowiązku naprawiać świat, stąd działalność społeczna i szeroko pojęta działalność charytatywna.

44 poświęca wiele w imię miłości. Można na nich polegać, są uczciwe i oddane. Mimo tego, partner mistrzowskiej 44 będzie rywalizować nie tylko z adoratorami, ale również pracą oraz misją swojej drugiej połowy.

Ta wibracja ma również swoje odbicie w negatywie – niewykorzystany potencjał lub wykorzystany w negatywny sposób, może przyczynić się do stworzenia materialisty i snoba, który żyje na pokaz. Wspaniałomyślność i poszanowanie zamieniają się w upokarzanie wszystkich, którzy są niżej w hierarchii. Idzie za tym możliwość wykorzystywania słabszych i naiwnych, aroganckie traktowanie innych, zbytnia pewność siebie, która niekoniecznie pokrywa się z obrazem rzeczywistym.

Noszenie w sobie liczby mistrzowskiej to wielka odpowiedzialność – trzeba stanąć na wysokości zadania i odpowiedzieć na wołanie duszy. Droga wybrana przez duszę nie jest łatwa, wymaga wiele pracy i samozaparcia. Jednak satysfakcja, jaką mieć będzie mistrz 44, jest tego warta.numerologiczna liczba jedynka 1
numerologiczna liczba dwa 2
numerologiczna liczba trzy 3
numerologiczna liczba cztery 4
numerologiczna liczba pięć 5
numerologiczna liczba sześć 6
numerologiczna liczba siedem 7
numerologiczna liczba osiem 8
numerologiczna liczba dziewięć 9
numerologiczna liczba jedenaście 11
numerologiczna liczba dwadzieścia dwa 22
numerologiczna liczba trzydzieści trzy 33
numerologiczna liczba czterdzieści cztery 44
numerologiczna liczba pięćdziesiąt pięć 55
numerologiczna liczba sześćdziesiąt sześć 66
numerologiczna liczba siedemdziesiąt siedem 77
numerologiczna liczba osiemdziesiąt osiem 88
numerologiczna liczba dziewięćdziesiąt dziewięć 99

Komentarze:


profile-picture
Dodał: Pan Light
6 lat temu

NUMEROLOGICZNA DZIEWIĄTKA 9 Przede wszystkim pełnia duchowa i bardzo rozwinięta intuicja .Osoby uczuciowe, wrażliwe. Bezgranicznie szeroki umysł, niezwykłe predyspozycje psychiczne i dar przewidywania. Wydają się być zawsze w kontakcie i bezpośredni...

Czytaj więcej
profile-picture
Dodał: Pan Light
6 lat temu

NUMEROLOGICZNA SIÓDEMKA Najbardziej hermetyczne, zagadkowe i dziwne w całej skali numerologicznej. Wybitna umysłowość, duchowość,intuicja. Indywidualizm i poczucie niezależności. Nieufne wobec nieznanego. Z natury nieśmiałe. Często powściągliwe, sam...

Czytaj więcej
profile-picture
Dodał: Pan Light
5 lat temu

Liczba dziewiętnaście jako dług karmiczny Liczba karmiczna dziewiętnaście oznacza człowieka (1) wobec innych (9), jest karmą władzy. Jeżeli ktoś posiada tę liczbę w swoim portrecie numerologicznym, to dawniej taka osoba nadużywała władzy, wykorzysty...

Czytaj więcej
profile-picture
Dodał: Pan Light
5 lat temu

Podpis dla dziewiątki 9 Cechuje Cię: bogate życie duchowe i rozwinięta intuicja. Jesteś osobą uczuciową, wrażliwą, ofiarną, hojną i szlachetną. Masz szerokie horyzonty umysłowe, niezwykłe predyspozycje psychiczne i dar przewidywania. Nigdy nie pozos...

Czytaj więcej
© 2011 Numerologia24.pl | My | Pomoc | Polityka prywatności | Regulamin | Kontakt |
Portal numerologiczno ~ duchowy