Portal świadomego życia

Darmowy kalkulator numerologiczy online.

Informacje ezoteryczne i astrologiczne.

Przeskocz horyzont Kalkulator numerologiczny

Wyszukiwarka biblioteki albumów
profile-picture
Dodał: Pan Light - 3 lata temu
Numerologia

Numerologiczna jedenastka 11


Edgar Cayce, dusza i Kroniki Akaszy
EDGAR CAYCE ŚPIĄCY PROROK
Biografia Nostradamusa
Tybetańska księga umarłych
Sen Azyl
Sen Azuryt
Sen Azja
Sen Azalia lub Azalie
Sen awokado
Sen awionetka
Awaria, sen o awarii
Awanturnik, sen o awanturniku
Awantura, sen o awanturze
Awans, sen o awansie
Sen o awangardzie lub kreatywności
Autyzm, sen o autyzmie
W zaświaty i z powrotem
Autograf Miłości Moja droga do szczęścia
Znak Bestii 666 i trzecia wojna światowa
Autostrada
Autostop
Autor
Automat
Autokar
Autograf
Autobus
Auto dostawcze
Australia
Auschwitz
Numerologia firmy
Liczba przeznaczenia życia
Sennik Auto
aureola
Aura
Aukcja
Audyt
Audiencja
Atrament
Atom
Atmosfera
Atłas
Atleta
Atlas
Ateista - niewierzący
Atak widłami
Atak terrorystyczny
Atak serca - zawał
Atak choroby
Atak
Asystent
Anthony de Mello - Przebudzenie
Numerologiczna liczba dziewięćdziesiąt dziewięć 99
Numerologiczna osiemdziesiątka ósemka 88
Numerologiczna siedemdziesiątka siódemka 77
Numerologiczna sześćdziesiątka szóstka 66
Numerologiczna pięćdziesiątka piątka 55
Numerologiczna czterdziestka czwórka 44
Astry
Astronom
Astronauta
Astrologia
Astrolog
Astma
Asfalt
Asceza
Asceta
As
Arytmetyka
Arystokrata
Artysta
Artyleria
Artretyzm
Arteria
Arsenał
Arsen
Aromat
Arnika
Armia
Armatura
Armata
Potęga podświadomości
Armagedon
Arlekin
Arka Noego
Aresztowanie
Aresztowany
aresztant wiezień
Areszt
Arena
Czy życie to scenariusz?
Arcydzieło
Arcybiskup
Architekt
Archetyp
Archeologia
Archanioł
Arak
Arab
Apteka
Aprobata

Mistrzowski numer jedenaście 11Mistrzowskie liczby to kolejno: 11, 22, 33 i 44, które w ostatecznym wyniku dają: 2, 4, 6 i 8. Osoba urodzona pod mistrzowską wibracją, mniej lub bardziej świadomie wybiera, czy żyje wibrując na częstotliwości mistrzowskiej czy nie – mistrzowska wibracja ciągnie za sobą dużą odpowiedzialność i nie każdy jest w stanie ją udźwignąć na danym etapie życia.

Osoba urodzona pod wpływem wibracji mistrzowskiej z założenia jest wyżej na szczeblu ewolucji (patrz: cykl ewolucji karmicznej), ponieważ ma za sobą wiele rozwijających doświadczeń karmicznych. Już na wstępie obdarzona jest świadomością i światłem wewnętrznym, co ułatwia jej pracę nad rozwojem swojej duszy i osiąganie celów życiowych.

Osoby posiadające wibrację mistrzowską w swoim portrecie mają umiejętność odnalezienia się w życiu dzięki respektowaniu praw wszechświata. Zazwyczaj są na tyle otwarci, że ich intuicja pracuje na najwyższych obrotach (patrz: jak wyostrzyć intuicję) oraz mają dar jasnowidzenia. Często są to osoby oświecone lub na drodze do oświecenia. Chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem.

Urodzeni pod wpływem mistrzowskich wibracji to przywódcy duchowi, posiadający mądrość i siłę, dzięki której osiągają zaszczyty i przywileje w każdej dziedzinie, jakiej zamierzają się poświęcić.

Osoby, które łączą wysokie wibracje mają podobne przeznaczenie: ich zadaniem jest prowadzenie ponadprzeciętnego życia. Często czują, że są pod stałą opieką siły wyższej, przytrafiają im się serie niefortunnych zdarzeń, które w ostatecznym rozrachunku prowadzą do dobrego – zdarzeń, które odgrywają kluczową rolę w ich życiu.
Osoby urodzone pod liczbą 11 mają przed sobą nie lada wyzwanie: muszą żyć zgodnie z surowymi zasadami moralnymi, a ich całe życie opiera się na służbie innym. Osobę z wibracją 11 nie sposób przeoczyć – zawsze wybija się z tłumu, a jej wysokie wibracje są widoczne już z daleka. Jej duchowość oraz niezwykły umysł rzucają się w oczy już przy pierwszym kontakcie. Każda osoba z wibracją 11 ma zdolność jasnego myślenia, odwagę, empatię. Jedenastki są silne i działają intuicyjnie. Cechuje je szlachetność oraz kierowanie się ideałami. To urodzeni szczęściarze – mają predyspozycje do pakowania się w kłopoty, ale ostatecznie zawsze spadają na 4 łapy.

Mistrzowskie 11 są marzycielami, którzy są gotowi do poświęceń w imię swoich pragnień. Często są prekursorami nowych kierunków społecznych. Obdarzone są charyzmą i mają łatwość w przewodzeniu tłumem. W chwilach sukcesów zachowują skromność i umiarkowanie, nie szczycą się bogactwem i zaszczytami.

11 to wibracja nauczyciela, uduchowionego, osoby rozwiniętej w kierunku mediumicznym. To często dyplomata, który ma zdolności do jasnowidzenia i jasnosłyszenia. Mistrzostwo jedenastki powstaje po wcieleniu kapłana najniższej hierarchii, bez względu na system religijny. Wskazuje na życie, w którym pielęgnowane było połączenie z energią Źródła. Mistrzostwo 11 jest służbą drugiemu człowiekowi. W tym życiu, od 11 oczekuje zachowania etycznego, rozwijania wiedzy i samodyscypliny.

Wielkoduszność, oryginalność, twórczość, kreatywność, pomysłowość. Najczęściej są to poeci, wizjonerzy, humaniści i mistycy. Chętnie się uczą i zdobywają wiedzę. Szczególnie są wyczuleni na sekrety ludzkiego życia. Jedenastki są też dobrymi mówcami, kaznodziejami i misjonarzami. Dzięki nadzwyczajnej intuicji oraz zdolnościom parapsychologicznym, mają szansę zostać profesjonalistami w każdej dziedzinie wiedzy tajemnej. Osiągają wyznaczone sobie cele, zarówno na płaszczyźnie materialnej, jak i duchowej. Często muszą wspinać się od nowa po drabinie sukcesów – osoby te tracą pieniądze i od nowa muszą na nie pracować. Jeśli tylko nie zmarnują swoich umiejętności i przeznaczenia, przed nimi jest sława i bogactwo. Wszystko co osiągają jedenastki, ma dla nich znaczenie tylko dlatego, że dzięki temu mogą przysłużyć się ludzkości.

Pozytywnie wibrujące 11-tka są pełne wewnętrznej harmonii. Pozytywnie wibrująca mistrzowska liczba, to idealny balans między podświadomością, a światem materialnym.
Negatywnie wibrująca 11-tka stanie się wiecznym marzycielem, materialistą lub niegroźnym dziwakiem. Egocentryzm, snobizm, poczucie bycia pępkiem świata, nerwowość, zapalczywość i skrajna, emocjonalna huśtawka. Negatywna wibracja sprawia, że osoba zamyka się w sobie.

Kwestie miłosne mistrzowskich 11 są dość jasne – mistrzowie są wymagającymi, ale wiernymi i kochającymi partnerami. Bardzo często szukają ideału, dlatego zanim się zwiążą, upewniają się, że właśnie z tą osobą chcą stworzyć bliską relację. Osoba z mistrzowską wibracją ceni sobie oddanie, namiętność, poczucie bezpieczeństwa i wierność.

numerologiczna liczba jedynka 1
numerologiczna liczba dwa 2
numerologiczna liczba trzy 3
numerologiczna liczba cztery 4
numerologiczna liczba pięć 5
numerologiczna liczba sześć 6
numerologiczna liczba siedem 7
numerologiczna liczba osiem 8
numerologiczna liczba dziewięć 9
numerologiczna liczba jedenaście 11
numerologiczna liczba dwadzieścia dwa 22
numerologiczna liczba trzydzieści trzy 33
numerologiczna liczba czterdzieści cztery 44
numerologiczna liczba pięćdziesiąt pięć 55
numerologiczna liczba sześćdziesiąt sześć 66
numerologiczna liczba siedemdziesiąt siedem 77
numerologiczna liczba osiemdziesiąt osiem 88
numerologiczna liczba dziewięćdziesiąt dziewięć 99Komentarze:


profile-picture
Dodał: Pan Light
4 lata temu

NUMEROLOGICZNA SZÓSTKA Spokojne, wyważone, rozsądne i subtelne. Respektują ustalone prawa i zwyczaje. Romantycy, idealiści. Miłosierne i dobrotliwe. Bardzo ważna dla nich jest rodzina. Mają tendencje do przywiązywania się z niezwykłą siłą do osób, k...

Czytaj więcej
profile-picture
Dodał: Pan Light
3 lata temu

Jeśli po obliczeniu w kalkulatorze numerologicznym tablic rejestracyjnych wychodzi wynik sześć 6 oznacza to dla właściciela pojazdu: Dom, idealizm i harmonijne relacje. Wspaniała, bezpieczna wibracja! To samochód dla rodziny z dziećmi, który będzie...

Czytaj więcej
profile-picture
Dodał: Pan Light
3 lata temu

Jeśli po obliczeniu w kalkulatorze numerologicznym tablic rejestracyjnych wychodzi wynik 2 oznacza to dla właściciela pojazdu: Dyplomacja, praca zespołowa i relacje. Idealna wibracja dla samochodu, którym na zmianę jeździ kilka osób, np. mąż, żona,...

Czytaj więcej
profile-picture
Dodał: Pan Light
3 lata temu

Podpis dla siódemki 7 Cechuje Cię: wybitna umysłowość, duchowość, intuicja, a tak że poczucie niezależności. Jesteś najbardziej zagadkowym dziwem na całej skali numerologicznej. Możesz mieć wokół wielu ludzi i mimo to odczuwać samotność. Z nieufności...

Czytaj więcej
© 2011 Numerologia24.pl | My | Pomoc | Polityka prywatności | Regulamin | Kontakt |
Portal numerologiczno ~ duchowy