Portal świadomego życia

Darmowy kalkulator numerologiczy online.

Informacje ezoteryczne i astrologiczne.

Przeskocz horyzont Kalkulator numerologiczny

Wyszukiwarka biblioteki albumów
profile-picture
Dodał: Pan Light - 2 lata temu
Blogi duchowe

Potęga podświadomościSugestią hipnotyczną można wywołać objawy u prawie wszystkich osób - dowodzi to jaką potęgą jest myśl.1. Twoje pragnienie jest modlitwą. Wyobraź sobie w plastyczny sposób, że ono już się urzeczywistniło, a modlitwa będzie wysłuchana.
2. Ze scen jakie wypróbowałeś w umyśle, zbuduj życie promieniujące życiem, zdrowiem, powodzeniem i pomyślnością.
3. Jedno wyobrażenie jest warte 1000 słów. Twoja podświadomość urzeczywistni każdy obraz, który z wiarą utrwali się w umyśle.
4. Pamiętaj, że serce przepełnione wdzięcznością otwiera się na dobrodziejstwa wszechświata.
5. Korzystaj z siły jaką jest modlitwa, twórz plany, idee, wizje. Umysłem i wyobraźnią utożsamiaj się z wyobrażeniem.
6. Zachowuj właściwą postawę umysłu, a Twoja modlitwa zostanie wysłuchana. Przed zaśnięciem wyznacz podświadomości zadanie rozwiązania jakiegoś problemu.
7. Co 11 miesięcy ciało ludzkie odnawia swoją materie. Zorganizuj więc sobie ciało od nowa przez trwałą i pozytywną zmianę postawy.
8. Zazdrość i chciwość to pułapki na drodze do bogactwa, Ciesz się szczerze ze szczęścia i powodzenia innych..
9. Tam gdzie pieniądze napływają i wypływają bez przeszkód, panuje gospodarcze zdrowie. Traktuj pieniądze jak przypływy i odpływy, następujące kolejno po sobie.
10. Wyobraziwszy sobie żywo i świadomie żądany rezultat sprawisz, że podświadomość doprowadzi cię do celu. Kto szuka bogactwa powinien wypełnić podświadomość wyobrażeniem życia w dostatku.
11. Człowiek sukcesu posiada dużą umiejętność wczuwania się w cudzą psychikę i uczucia.
12. Ktoś kto marzy o zawodowym awansie powinien wyobrazić sobie jak gratuluje mu pracodawca albo towarzysz życia. Obraz ten musi być jak najbliższy rzeczywistości, trzeba wyraźnie słyszeć głos tej osoby, widzieć jej gesty i że ta scena jest prawdziwa.
13.Kiedy świadomie starasz się rozwiązać trudny problem, podświadomość zbiera wszystkie potrzebne informacje, przetwarza je we właściwą odpowiedź, którą uświadamiasz sobie jako intuicję lub olśnienie.
14. Strach to tylko myśli. Myśli jednak posiadają twórczą siłę. To dlatego Hiob mówił "Czego się lękałem najbardziej, spotkało mnie /Job 3,24/. Myśl o rzeczach dobrych, a one się wydarzą.
15. Nie może ci zaszkodzić nic z wyjątkiem własnych myśli. Cudze sugestie, stwierdzenia, albo groźby nie mają nad tobą władzy.

"W dzień i w nocy wszystko mi sprzyja".

Rozwiązanie nie zawsze przychodzi w ciągu jednej nocy. Nie zniechęcaj się, prędzej czy później bowiem coś cię oświeci.

Więcej znajdziesz w :
Notatka sporządzona w XII 2002 roku, spisana na kartce i noszona w portfelu do dziś czyli do 2019 roku. Po 17 latach z kartki ledwo mogłem przeczytać zapiski, ale się udało. Wszystko o co prosiłem wg zapisków spełniło mi się w 100%. Większe rzeczy wymagały kilku lat.

Pozdrawiam serdecznie, Pan Light
Komentarze:


profile-picture
Dodał: Pan Light
4 lata temu

Minusowa energia symbolu krzyża z ukrzyżowanym na nim Jezusem Chrystusem. Zgadzam się z tym, że nie powinniśmy nosić lub mieć symbolu krzyża na którym jest ukrzyżowany Jezus Chrystus. Dlaczego nie powinniśmy go nosić, bo moim zdaniem nosimy na swoic...

Czytaj więcej
profile-picture
Dodał: Pan Light
2 lata temu

Anthony de Mello - Przebudzenie "Przebudzenie" jest zbiorem rekolekcji wygłoszonych przez Anthony’ego de Mello, indyjskiego jezuitę, mistyka i psychoterapeutę, które zredagował po jego śmierci współpracownik i spadkobierca, J. Francis Stroud. Autor...

Czytaj więcej
profile-picture
Dodał: Pan Light
3 lata temu

Podręcznik wojownika światła (port. O manual do guerreiro da luz) – zbiór przypowieści Paulo Coelho z 1997 roku. Tłumaczenie – Basia Stępień. Dla wojownika nie ma miłości niemożliwej do spełnienia. Ani milczenie, ani obojętność, ani odrzucenie...

Czytaj więcej
profile-picture
Dodał: Pan Light
4 lata temu

Każdy z nas biegnie w maratonie życia.... Tylko od nas zależy jaką nagrodę chcemy otrzymać. Motywacja i samorealizacja to są klucze do zwycięstwa. Bądź świadomy potencjału jaki ma w sobie każdy człowiek, pracuj nad nim aby w pełni został wykorzystany...

Czytaj więcej
© 2011 Numerologia24.pl | My | Pomoc | Polityka prywatności | Regulamin | Kontakt |
Portal numerologiczno ~ duchowy