Portal świadomego życia

Darmowy kalkulator numerologiczy online.

Informacje ezoteryczne i astrologiczne.

Przeskocz horyzont Kalkulator numerologiczny

Wyszukiwarka biblioteki albumów
profile-picture
Dodał: Pan Light - 8 miesięcy temu
Blogi duchowe

W zaświaty i z powrotem
W zaświaty i z powrotem, bardzo interesujący temat o duszy i gdzie udajemy się po śmierci. Czy tzw drugi świat istnieje naprawdę? Co się dzieje ze świadomością po śmierci?

Kiedy przez życie idziesz przyjaźniąc się z Duszą, Boża Obfitość wlewa się do twojego serca i życia szerokim strumieniem. Dlaczego tak jest? Ponieważ Dusza, esencja/ energia Twojego życia łączy Cię z Bogiem. Nie ma innej drogi. Nie da się uzyskać tego połączenia inaczej jak tylko przez Duszę. Adekwatnie do stopnia połączenia z Duszą przejawia się w twoim życiu Boże Światło, Boże Błogosławieństwo.

Szukaj drogi sercem, nie głową. Serce jest twoją prawdziwą tożsamością w tym świecie. To tam przemawiam do ciebie ja i Bóg. W energetycznym sercu nosisz kryształ, w którym Bóg zapisał ci kody światła. Twoją osobistą drogę przezaczenia, drogę życia, drogę Duszy.

Jeśli idziesz przez życie w zgodzie ze mną, Boże światło wlewa się do twojego istnienia szeroką rzeką, czyniąc mnie silną, a ciebie szczęśliwym.

Kto doświadcza prowadzenia Duszy ten wie, że życie jest proste. Kiedy przepracujesz siebie, rozpoznasz naturę istnienia i swoją boskość, zrozumiesz, że tylko z moim prowadzeniem możesz realizować ścieżkę swojego przeznaczenia.

Nie potrzeba skomplikowanych praktyk, podróży, niezwykłych doznań duchowych żeby świadomie, szczęśliwie, dobrze żyć Tu. Wystarczy pole serca, wystarczy życie z prowadzeniem Duszy.

Zabawa w karmę się skończyła. Mamy możliwośc z niej wychdzić. Jeśli ona istnieje, wynika jedynie z naszej nieświadomości. Jeśli cierpienie nie jest wyborem Duszy nie musisz go doświadczać.

Rozwój to nieustanne przekraczanie swoich granic. W ten sposób poszerza się Twoja świadomość. Drogą wewnętrznego rozwoju możesz wyjść z iluzji tego świata. Świat jawi Ci się wtedy nie jako więzienie, a jako szkoła ducha. Codzienność jest warsztatem, w którym uczysz się siebie w drodze ku wolności. Rozrastasz się. Widzisz swoją niedoskonałość, ale widzisz także, że z każdym krokiem zbliżasz się do doskonałości, do pamięci Dziecka Bożego, Dziecka Wszechświata.


Link do filmu: https://vod.tvp.pl/video/tanie-dranie,w-zaswiaty-i-z-powrotem,51699001
Link do treści: www.w-przestrzeni-serca.pl/dusza/130-zycie-z-prowadzeniem-duszy.html

Komentarze:


profile-picture
Dodał: Pan Light
4 lata temu

Minusowa energia symbolu krzyża z ukrzyżowanym na nim Jezusem Chrystusem. Zgadzam się z tym, że nie powinniśmy nosić lub mieć symbolu krzyża na którym jest ukrzyżowany Jezus Chrystus. Dlaczego nie powinniśmy go nosić, bo moim zdaniem nosimy na swoic...

Czytaj więcej
profile-picture
Dodał: Pan Light
8 miesięcy temu

Łukasz Jakóbiak i jego droga do szczęścia. Wzruszający film odkrywający prawdę o nas. Dziś trafiłem na ten przepiękny film, po obejrzeniu którego od razu wiedziałem że musi trafić na numerologia24.pl dla wszystkich którzy tutaj przybywają, by nie p...

Czytaj więcej
profile-picture
Dodał: Pan Light
8 miesięcy temu

W zaświaty i z powrotem, bardzo interesujący temat o duszy i gdzie udajemy się po śmierci. Czy tzw drugi świat istnieje naprawdę? Co się dzieje ze świadomością po śmierci?

Czytaj więcej
profile-picture
Dodał: Pan Light
3 lata temu

Szczęścia nie można odnaleźć dzięki woli lub wzmożonemu wysiłkowi, bo zawsze jest już obecne, doskonałe i gotowe, - w rozluźnieniu - i braku przywiązania. Nie niepokój się. Nie ma niczego do zrobienia. Cokolwiek pojawia się w umyśle jest bez znaczen...

Czytaj więcej
© 2011 Numerologia24.pl | My | Pomoc | Polityka prywatności | Regulamin | Kontakt |
Portal numerologiczno ~ duchowy