Portal świadomego życia

Darmowy kalkulator numerologiczy online.

Oblicz datę urodzenia, imię i inazwisko lub inną nazwę.

Przeskocz horyzont Kalkulator numerologiczny

Wyszukiwarka biblioteki albumów
profile-picture
Dodał: Pan Light - 2 lata temu
Blogi duchowe

EDGAR CAYCE ŚPIĄCY PROROK


Życie po śmierci, przeznaczenie dusz, kontakt ze zmarłymi
W pułapce własnych celów
Jakie jest duchowe znaczenie zapachu kwiatów bez powodu?
Czym Wyróżnia Się Osoba Realizująca Swój Potencjał
Harmonia kosmosu Torzym 528 HZ
Podliczby - Podwibracje w Numerologii
Kundalini - chłodny subtelny powiew wiatru nad głową
Edgar Cayce, dusza i Kroniki Akaszy
EDGAR CAYCE ŚPIĄCY PROROK
Biografia Nostradamusa
Tybetańska księga umarłych
Sen Azyl
Sen Azuryt
Sen Azja
Sen Azalia lub Azalie
Sen awokado
Sen awionetka
Awaria, sen o awarii
Awanturnik, sen o awanturniku
Awantura, sen o awanturze
Awans, sen o awansie
Sen o awangardzie lub kreatywności
Autyzm, sen o autyzmie
W zaświaty i z powrotem
Autograf Miłości Moja droga do szczęścia
Znak Bestii 666 i trzecia wojna światowa
Autostrada
Autostop
Autor
Automat
Autokar
Autograf
Autobus
Auto dostawcze
Australia
Auschwitz
Numerologia firmy
Liczba przeznaczenia życia
Sennik Auto
aureola
Aura
Aukcja
Audyt
Audiencja
Atrament
Atom
Atmosfera
Atłas
Atleta
Atlas
Ateista - niewierzący
Atak widłami
Atak terrorystyczny
Atak serca - zawał
Atak choroby
Atak
Asystent
Anthony de Mello - Przebudzenie
Numerologiczna liczba dziewięćdziesiąt dziewięć 99
Numerologiczna osiemdziesiątka ósemka 88
Numerologiczna siedemdziesiątka siódemka 77
Numerologiczna sześćdziesiątka szóstka 66
Numerologiczna pięćdziesiątka piątka 55
Numerologiczna czterdziestka czwórka 44
Astry
Astronom
Astronauta
Astrologia
Astrolog
Astma
Asfalt
Asceza
Asceta
As
Arytmetyka
Arystokrata
Artysta
Artyleria
Artretyzm
Arteria
Arsenał
Arsen
Aromat
Arnika
Armia
Armatura
Armata
Potęga podświadomości
Armagedon
Arlekin
Arka Noego
Aresztowanie
Aresztowany
aresztant wiezień
Areszt
Arena
Czy życie to scenariusz?
Arcydzieło
Arcybiskup
Architekt

Film, który w bardzo ciekawy sposób omawia śpiącego proroka, czyli Edgara Cayce'go.
W filmie dowiemy się czym dla niego była m.in reinkarnacja, dusza, karma, sny.Zapytany o źródło swoich informacji, Edgar Cayce odpowiedział, że zasadniczo były dwa. Pierwszym był podświadomy umysł osoby, dla której czytał, a drugim były Kroniki Akaszy.

Kroniki Akaszy, znane również jako „Księga Życia” lub „Boża Księga Pamięci”, można przyrównać do systemu superkomputerów we wszechświecie – lub być może do tego, co dzisiaj nazwalibyśmy przetwarzaniem w chmurze. Są one centralnym magazynem wszystkich informacje dla każdej osoby, która kiedykolwiek żyła na ziemi. Zapisy te zawierają każdą naszą myśl, czyn, słowo, uczucie i zamiar. Mają ogromny wpływ na nasze codzienne życie, nasze relacje, nasze uczucia, nasze systemy wierzeń i potencjalne realia, które do nas przyciągamy.Edgar Cayce odniósł się do zapisów w ten sposób:

W czasie i przestrzeni zapisane są myśli, czyny, działania jednostki – jak w relacjach z jej otoczeniem, jej dziedziczny wpływ; zgodnie z kierunkiem – lub osąd wyciągnięty przez lub zgodnie z tym, jaki jest ideał jednostki. Stąd, jak to często się nazywa, zapis jest Bożą księgą pamięci; a każda istota, każda dusza – jako czynności jednego dnia istoty w materialnym świecie – albo czyni to samo dobre lub złe albo obojętne, w zależności od zastosowania przez istotę jaźni…

-- Edgar Cayce Czytanie 1650-1

Kiedy Cayce uzyskał dostęp do Kronik Akaszy danej osoby, miał możliwość wybrania informacji, które byłyby najbardziej pomocne dla tej osoby w danym momencie jej życia. Często czytanie może sugerować, że dostarczany był tylko wybór dostępnego materiału, ale dana osoba otrzymywała ten, który byłby „najbardziej pomocny i pełen nadziei”.

Omawiając Księgę Życia, stwierdził, że była to „zapis Boga, twojej duszy wewnątrz i wiedzy o niej”. (281-33) Zapytany o różnicę między Księgą Życia a Kronikami Akaszy, wyjaśnił:

P. [Co należy rozumieć przez] Księga Życia?
A. Zapis, który jednostka sama zapisuje na motek czasu i przestrzeni, poprzez cierpliwość – i jest otwierany, gdy jaźń dostroi się do nieskończoności, i może być odczytany przez tych, którzy dostrajają się do tej świadomości…
P. Księga wspomnień Boga ?
A. To jest Księga Życia.
P. Kroniki Akaszy?
A. Te wykonane przez osobę, jak właśnie wskazano.

-- Edgar Cayce Czytanie 2533-8

Cayce wskazał, że te zapisy są czymś więcej niż tylko magazynem przeszłości, kiedy stwierdził:

Tak, mamy tu ciało i zapis, jaki został dokonany i jaki może być sporządzony z wolą, jaka została wykonana, oraz stan niezależnie od wpływu lub skutku woli, jaki został stworzony. Mamy warunki, które mogły być, są i mogą być. Nie należy tych trzech rzeczy mieszać lub krzyżować celów.

- Edgar Cayce czyta 304-5

Dlaczego i w jaki sposób Kroniki Akaszy wpływają na nasze życie? Te zapisy łączą każdego z nas ze sobą. Zawierają esencję każdego archetypowego symbolu lub mitycznej opowieści, która zawsze głęboko dotykała wzorców ludzkich zachowań i doświadczeń. Były inspiracją do marzeń i wynalazków. Przyciągają nas do siebie lub odpychają od siebie. Kształtują i kształtują poziomy ludzkiej świadomości. Są częścią Boskiego Umysłu. Są bezstronnym sędzią i ławą przysięgłych, którzy próbują kierować, edukować i przekształcać każdą osobę, aby stała się najlepszą, jaką może być. Ucieleśniają ciągle zmieniający się wachlarz możliwych przyszłości, które są wezwane do potencjału, gdy wchodzimy w interakcje i reagujemy na okoliczności naszego życia.

Odczyty Cayce sugerują, że każdy z nas pisze historię swojego życia poprzez nasze myśli, nasze czyny i nasze interakcje z resztą stworzenia. Ta informacja ma na nas wpływ tu i teraz. W rzeczywistości Kroniki Akaszy mają taki wpływ na nasze życie oraz potencjały i prawdopodobieństwa, które do nas przyciągamy, że jakiekolwiek ich badanie nie może pomóc, ale dostarcza nam wglądu w naturę nas samych i nasz związek z wszechświatem.

W naszym życiu, w naszych historiach i w naszym indywidualnym wpływie na nasze jutro jest znacznie więcej, niż być może odważyliśmy się sobie wyobrazić. Uzyskując dostęp do informacji z Kronik Akaszy, komputerowej bazy danych wszechświata, wiele może nam zostać ujawnione. Świat, jaki zbiorowo postrzegaliśmy, jest tylko słabym cieniem rzeczywistości.

Cayce, a wielka piramidaKsięga Izajasza 19, 19 (łatwo zapamiętać, gdyż wejście do piramidy jest na 19 warstwie):

"W on dzień będzie ołtarz dla Jahwe pośród krainy egipskiej i monument Jahwe opodal jej granicy i będzie to znakiem i świadectwem dla Jahwe zastępów na ziemi egipskiej. Kiedy wśród klęsk wołać będą do Jahwe, pośle im wybawcę, który ich będzie bronił i ratował"

Edgar Cayce (Proszę zwrócić szczególną uwagę na pojawiające się kilka razy sformułowanie "ta istota" !!!)

"...w Atlantydzie, w okresie przed pierwszymi niszczycielskimi siłami, istota ta budowała to, co służyło do działania tych destrukcyjnych maszyn zarówno w powietrzu, jak i pod wodą"

według Cayce'a Atlantyda rozpadła się na wyspy, które następnie przez dłuższy czas kolejno zatapiały się w wodach Atlantyku. Ostatnie wyspy zatonęły około 10500 lat p.n.e. W tym okresie plemiona zamieszkujące Egipt utrzymywały się z rolnictwa i pasterstwa. Ponieważ ziemia w Egipcie była bardzo urodzajna, a klimat łagodny, kraj ten został podbity, a właściwie zagarnięty około 12000 - 13000 lat temu przez plemiona kaukaskie pod przywództwem króla Ararta. Mniej więcej w tym samym czasie przybyli również do Egiptu uciekinierzy z Atlantydy, którzy zaludnili w tym czasie także inne kontynenty. Wraz z najeźdźcami z Atlantydy przybył ich wybitny kapłan RA-TA. Pod jego wpływem, z pomocą Atlantydów, rozpoczął się w Egipcie okres duchowego i materialnego rozwoju.

Budowę piramidy podjęto w czasie panowania Araaraarta, który był synem Ararta, architektem był tajemniczy Hermes, a doradcą Isis.

* "Następnie Hermes i Ra-Ta rozpoczęli budowlę zwaną teraz Gizeh, w której umieszczono przepowiednie i kroniki zawarte w Świątyni Zapisu i Świątyni piękna"
* "Nie było to tylko rejestrowanie historii do tego momentu, Atlantydzi pomagali swoją działalnością w tworzeniu piramidy z zapisem wydarzeń na Ziemi aż do czasu, gdy nastąpi nowe zrządzenie opatrzności"
* "Istota ta zyskała doświadczenie, ponieważ była między tymi, którzy później nadzorowali budowę piramidy, która jest tajemnicą po dzień dzisiejszy"
* "Istota ta wybudowała następnie pierwszą piramidę, która nie została jeszcze odkryta, a także przekazała ludziom pojęcie o kwadracie i kompasie, umożliwiło to ludziom poznanie historii budowy piramid i sposobu, w jaki je wykonywano. W części tego co zostało wybudowane ciągle można odnaleźć działalność tej istoty, która wtedy nazywała się Pa Rizla"

W tym zapisie Cayce sugeruje, że istnieje piramida znacznie wcześniejsza od egipskich, do dzisiaj (przynajmniej do jego czasów) nie odkryta, która stanowi niejako pierwowzór Wielkiej Piramidy, która:

* "Posiada wszystkie od początku zapisy, które sporządzili kapłani, Arart, Araaraart i Ra, do tego okresu, kiedy ma być zmiana w pozycji Ziemi i powrót Wielkiego Wtajemniczonego do tego i innych krajów i zamknięcie tych przepowiedni, które są tam opisane. Wszystkie zmiany, jakie następowały w religijnych zamysłach na świecie są tam pokazane, w zmienności, tak samo, jak i w przejściach, od podstawy do szczytu - albo do otwartego sarkofagu i do szczytu. Wyrażone jest to zarówno przez układ, jak i kolor, oraz w którym kierunku wykonany jest zakręt"
* "Te kolory przedstawiają albo reprezentują różne okresy, a także interpretację On, Ra-Ta i Hermesa i innych mędrców tego okresu i umieszczono je w porządku ustalonym przez istotę zwaną Ajax-Ol"

Na pytania o sposób budowy piramidy Cayce odpowiada:

* "Przez użycie tych sił natury, które sprawiają, że żelazo pływa. Kamień unosi się w powietrzu w ten sam sposób."
* "Przez energie tych gazów, które są już stopniowo używane przez obecną cywilizację i przez zdolności i działalność tych specjalistów, którzy potrafili czerpać ze źródła, z którego pochodzi wszelka moc.
* "Na budowę potrzeba było 100 lat. Rozpoczęta i zakończona została w okresie panowania Araaraata razem z Hermesem i Ra (10490 - 10390 p.n.e.)"
* "Ta istota była wśród budowniczych owego okresu. Były tam dyskusje pomiędzy nimi, które dotyczyły astrologii i numerologii. Omawiano także tematy związane z warunkami atmosferycznymi, ciśnieniem atmosferycznym i jeszcze wiele innych, mających na stan świątyń i monumentalnych budowli. Było to w czasie, kiedy zaczynano niektóre z piramid, prowadzono wówczas także badania archeologiczne"
* "Ta istota była tam pośrodku jako towarzysz budowniczego piramid i nadzorca piramidy, która nie była budowana jako grobowiec, ale jako dom dla tych, którzy byli wyznaczeni do specjalnej służby. Był to raczej dom lub droga, w którym ci, którzy oddziaływali moralnym przykładem, otrzymywali błogosławieństwo nie tylko od kapłanów, ale też Mocy na Wysokości, jak to jest przedstawione nie tylko w komnatach, lecz też przez sposoby, w jakich to historia, czy też wydarzenia w czasie zostały odnotowane"
* "w informacji, gdzie uznaje się piramidy jako cel w nabywaniu doświadczenia przez ludzi, w okresie kiedy odnawiano kapłaństwo, w czasie powrotu do tej ziemi, około 10500 lat przed wejściem Chrystusa na ten ląd - podjęto pierwsze wysiłki w odrestaurowaniu i rozbudowaniu tego, co już było, a co nazywano Sfinks, i był magazyn skarbu, pomiędzy nim a Nilem, gdzie w tym czasie były trzymane przez Ararta i Araaraarta spisane kroniki"

W przekazach Cayce'go pojawia się kilka zastanawiających wątków:

1. Pierwotna piramida - za czasów jasnowidza (początek XX w.) jeszcze nie odkryta. Nasuwa się tutaj skojarzenie z piramidą odkrytą w 1970 roku w wodach oceanu u wybrzeży Bimini (w obrębie "trójkąta bermudzkiego"). Piramida ta nie została nigdy gruntownie zbadana, gdyż przeważnie przykryta jest grubą warstwą piasku. Jedynie od czasu do czasu piaski te są odsuwane przez burze. Przy takiej właśnie okazji została odkryta i wydobyto wtedy z niej idealną kwarcową kulę, wewnątrz której - pod pewnym kątem - zaobserwować można kompleks trzech piramid. Opis tej piramidy, jak i zjawisk towarzyszących jej odktyciu wymaga osobnego opisu, więc odsyłam zainteresowanych do artykułu poświęconego wyspom Bimini.
2. "Ta istota" - sformułowanie to pojawia się dość często w opisach jasnowidza. Kim, lub czym była ? Posiadała olbrzymią wiedzę niezbędną przy budowie piramid. Wspomnieć tutaj należy o dwóch ważnych elementach przepowiedni Cayce'go: po pierwsze nigdy się nie mylił, po drugie - zawsze nazywał rzeczy tak, jak je widział, nawet jeśli ich nie rozumiał. Zatem w tym przypadku mamy do czynienia z czymś, co nie kojarzyło mu się z niczym znanym. Nie mógł to być żaden człowiek. Pozostają inne możliwośći: UFOk, istota stricte niematerialna, duchowa, czy wreszcie (co nie jest wykluczone) - komputer.

Osobiście skłaniałbym się ku pierwszej możliwości. Jasnowidz podaje bowiem, że w różnych momentach różnie się owa istota nazywała (raz Ajax-Ol, innym razem Pa Rizla), co sugeruje, ze mogły to być różne istoty tej samej rasy (traktowane jako jedna ze względu na podobieństwo do siebie)

Po nieudanej próbie zbudowania niewielkiej piramidki według techniki propagowanej przez egiptologów Japończycy przystąpili w roku 1987 do badania wnętrza piramidy. Z pomocą elektronicznych urządzeń prześwietlili na wskroś tę gigantyczną budowlę i orzekli, że piramida posiada wiele wewnętrznych komór, co zresztą pokrywa się z przekazami starożytnych historyków. Potwierdza to też wynik próby dotarcia do końca jednego z "kanałów wentylacyjnych", gdzie specjalnie skonstruowany robot odkrył tajemnicze drzwiczki zasłaniające przejście do być może jeszcze jednej komory. Może to właśnie w niej znajdują się owe tajemnicze zapiski, o których wielokrotnie wspomina Cayce ?


Więcej o odczytach dotyczących pobierania informacji z Kronik Akaszy znajdziesz tutaj :


źródło: DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN

Komentarze:


profile-picture
Dodał: Pan Light
6 lat temu
kalkulator numerologiczny

PRZECIW ŚMIERCI

Blogi duchowe

Przeciw śmierci, Prentice Mulford Poniżej można przeczytać fragmenty lub wysłuchać czytania (film udostępniony z YT). NIEKTÓRE PRAWA SIŁY I PIĘKNOŚCI Myśli nasze tworzą nasze oblicze i nadają mu właściwe indywidualne piętno. Nasze myśli określa...

Czytaj więcej
profile-picture
Dodał: Pan Light
1 rok temu

Zlot Harmonia kosmosu 2022 i wspaniała moc koncertu. W Torzymiu (powiat sulęciński) od czwartku do niedzieli (23–26 czerwca) odbywał się zlot „Harmonia Kosmosu”. Jest to pierwsza taka impreza w tym miejscu, wcześniej Harmonia Kosmosu odbywała się...

Czytaj więcej
profile-picture
Dodał: Pan Light
6 lat temu

Często jest tak, że pozytywnie coś odczuwamy i na tym doznaniu poprzestajemy. Może warto czasem sprawdzić dlaczego mieliśmy takie odczucia, może w tym odczuciu jest jeszcze jakaś informacja którą powinniśmy wydobyć na światło dzienne? Poniżej dodaję...

Czytaj więcej
profile-picture
Dodał: Pan Light
6 lat temu

Mystic time Cudowna muzyka dla uspokojenia duszy i ciała, dla odprężenia, dla przemyślenia bez myślenia. Miłego słuchania... :) 528Hz - Regeneracja całego ciała

Czytaj więcej
© 2011 Numerologia24.pl | My | Pomoc | Polityka prywatności | Regulamin | Kontakt |
Portal numerologiczno ~ duchowy