Portal świadomego życia

Darmowy kalkulator numerologiczy online.

Informacje ezoteryczne i astrologiczne.

Przeskocz horyzont Kalkulator numerologiczny

Wyszukiwarka biblioteki albumów
profile-picture
Dodał: Pan Light - 2 miesiące temu
Blogi duchowe online

Znak Bestii 666 i trzecia wojna światowa


Znak Bestii 666 i trzecia wojna światowa
Autostrada
Autostop
Autor
Automat
Autokar
Autograf
Autobus
Auto dostawcze
Australia
Auschwitz
Numerologia firmy
Liczba przeznaczenia życia
Sennik Auto
aureola
Aura
Aukcja
Audyt
Audiencja
Atrament
Atom
Atmosfera
Atłas
Atleta
Atlas
Ateista - niewierzący
Atak widłami
Atak terrorystyczny
Atak serca - zawał
Atak choroby
Atak
Asystent
Anthony de Mello - Przebudzenie
Numerologiczna liczba dziewięćdziesiąt dziewięć 99
Numerologiczna osiemdziesiątka ósemka 88
Numerologiczna siedemdziesiątka siódemka 77
Numerologiczna sześćdziesiątka szóstka 66
Numerologiczna pięćdziesiątka piątka 55
Numerologiczna czterdziestka czwórka 44
Astry
Astronom
Astronauta
Astrologia
Astrolog
Astma
Asfalt
Asceza
Asceta
As
Arytmetyka
Arystokrata
Artysta
Artyleria
Artretyzm
Arteria
Arsenał
Arsen
Aromat
Arnika
Armia
Armatura
Armata
Potęga podświadomości
Armagedon
Arlekin
Arka Noego
Aresztowanie
Aresztowany
aresztant wiezień
Areszt
Arena
Czy życie to scenariusz?
Arcydzieło
Arcybiskup
Architekt
Archetyp
Archeologia
Archanioł
Arak
Arab
Apteka
Aprobata
Apostoł
Apollo
Apokalipsa
Aplikant
Aplikacja
Aplauz
Apetyt
Numerologia w tablicach rejestracyjnych auta dziewiątka 9
Numerologia w tablicach rejestracyjnych auta ósemka 8
Numerologia w tablicach rejestracyjnych auta siódemka 7
Numerologia w tablicach rejestracyjnych auta szóstka 6
Numerologia w tablicach rejestracyjnych auta piątka 5
Numerologia w tablicach rejestracyjnych auta czwórka 4
Numerologia w tablicach rejestracyjnych auta trójka 3
Numerologia w tablicach rejestracyjnych auta dwójka 2
Numerologia w tablicach rejestracyjnych auta jedynka 1
Dług karmiczny liczba 26
Dług karmiczny liczby 19

III wojna Swiatowa


Zacznie sie, gdy obce mocarstwo pod pozorem pokoju wprowadzi obce wojska do wielu krajów...


Dziś można powyższy tekst odnieść np do wojsk Amerykańskich które pod pozorem pokoju wpowadzają swoje rządy na bliskim wschodzie. Co z tego obrotu wynikia widzimy jaki jest tam zament, islamskie ataki terrorystyczne na europę, wojna w Syrii. Czy wiele tekstów które mówią że III wojna światowa ma być wojną atomową wynika z dwóch wypadkowych? Pierwszą jest bliski wschód, a drugą Ameryka i Państwo które ma broń nuklearną w tym rejonie, czyli Iran i Izrael. Jeżeli przeanalizować tytuł, to można mówić o tym że poprzez działania USA np. z Iranu polecą rakiety z głowicami nuklearnymi? Ostatnie wydarzenia na to wskazują, jak zabicie Irańskiego Generała Kasem Sulejmani i jeden z dowódców irackiej milicji Abu Mahdi al-Muhandis zostali zabici w Bagdadzie w ostrzale rakietowym sił USA.. Z drugiej strony wielu uchodżców przybyło (pod pozorem pokoju) do europy, jednakże kraje ich nie są mocarstwami.

Poniżej przedstawiam ciekawą wersję interpretacji tekstów Nostradamusa.
Więcej z objaśnień przepowiedni przeczytasz tutajZnak Bestii


Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.
św. Jan, Apokalipsa


W wikipedi możemy ponadto przeczytać:
Pojęcie odnoszące się do jednej z postaci 13 rozdziału Apokalipsy św. Jana – pierwszej z Bestii, popularnie utożsamianej z Szatanem lub Antychrystem. Jest ono zwykle kojarzone z liczbą 666, choć w niektórych wersjach tekstu wartość ta wynosi 616, 646 lub 665. Bywa ona zapisywana również jako „FFF” („F” jest szóstą literą alfabetu łacińskiego).

W internecie wiele jest wzmianek, czym lub kim jest Bestia, poniżej przytoczone będzie kilka możliwych wersji na jej temat.

Bestia numer 1 w Brukseli
(nie można odnaleźć wielu źródeł odnośnie komputera)

Brussels Electronical Accounting Surveying Terminal – BEAST
„Bestia” to gigantyczny trzy-piętrowej wielkości komputer, ulokowany w administracyjnym budynku siedziby EWG w Brukseli. Jest to samoprogramujący się komputer, który będzie w stanie rejestrować i kontrolować wszystkie transakcje finansowe na świecie. Planuje się wprowadzenie cyfrowej indentyfikacji wszystkich zamieszkałych na świecie ludzi. Każdy mieszkaniec naszej planety otrzyma swój indywidualny numer składający się z trzech sześciocyfrowych liczb, który będzie niezbędny dla przeprowadzenia jakiejkolwiek transakcji. W ten sposób wyeliminujemy problemy wiążące się ze stosowaniem niedoskonałych kart kredytowych. Taki numer identyfikacyjny będzie dla ludzkiego oka niewidoczny, umieszczony na czole lub zewnętrznej stronie dłoni człowieka. Będzie możliwy do odczytania tylko poprzez stosujący podczerwień skaner w specjalnych miejscach weryfikacyjnych lub handlowych”.

Znamie bestii którte ludzie bedą zmuszeni przyjąć na swoje ciało lub do swojego ciała.

Identyfikacja częstotliwości radiowej ( RFID )
Żródło wikipedia
RFID są używane w wielu branżach. Na przykład znacznik RFID przymocowany do samochodu podczas produkcji można wykorzystać do śledzenia jego postępu przez linię montażową; Farmaceutyki z etykietą RFID można śledzić w magazynach; a wszczepienie mikroczipów RFID do inwentarza żywego i zwierząt domowych umożliwia pozytywną identyfikację zwierząt.
Ponieważ znaczniki RFID mogą być dołączane do gotówki, odzieży i rzeczy osobistych lub wszczepiane zwierzętom i ludziom, możliwość czytania danych osobowych bez zgody budzi poważne obawy dotyczące prywatności. [2] Obawy te spowodowały opracowanie standardowych specyfikacji dotyczących problemów prywatności i bezpieczeństwa. ISO / IEC 18000 i ISO / IEC 29167 stosują metody kryptografii na chipie w celu niewykrywalności,

Apokalipsa św. Jana 13:16-18: „On (antychryst) też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia. Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.”

Bestia numer 2 w USA o numerze...606060
Czyli patent na użycie ludzkiego ciała przez m.in firmę Microsoft Bill Gates

WO2020060606 - CRYPTOCURRENCY SYSTEM USING BODY ACTIVITY DATA
SYSTEM KRYPTOWALUTOWY Z WYKORZYSTANIEM DANYCH AKTYWNOŚCI CIAŁA

Streszczenie
(EN = PL tłumacz)
Aktywność ciała ludzkiego związana z zadaniem wykonywanym przez użytkownika może być wykorzystana w procesie eksploatacji systemu kryptokurrency. Serwer może dostarczyć zadanie do urządzenia użytkownika, które jest połączone komunikacyjnie z serwerem. Czujnik połączony komunikacyjnie z urządzeniem użytkownika lub wchodzący w jego skład może wyczuwać aktywność ciała użytkownika. Dane dotyczące aktywności fizycznej mogą być generowane na podstawie wykrytej aktywności fizycznej użytkownika. System waluty kryptograficznej połączony komunikacyjnie z urządzeniem użytkownika może sprawdzić, czy dane dotyczące aktywności fizycznej spełniają jeden lub więcej warunków określonych przez system waluty kryptograficznej i przyznać walutę kryptograficzną użytkownikowi, którego dane dotyczące aktywności fizycznej są weryfikowane.

link do patentu:patentscope.wipo.int/search/en/detail.jsf?docId=WO2020060606
Zdjęcie poniżej.

Wielce prawdopodobne jest, że ten właśnie patent który na dzień dzisiejszy służyć ma do kopania kryptowalut przez czipy umieszczone w ludzkich ciałach ewoluuje w przyszłości do miana znamienia bestii (poprzez różne zdarzenia geopolityczne), która nie będzie już służyła kopaniu, ale kupowaniu rzeczy bez użycia "normalnych" środków pieniężnych czyli gotówki. Wtedy "znamie" to będzie musiał mieć każdy, kto będzie chciał kupić lub sprzedać. Być może jest to na dzisiaj tylko przykrywką (kopanie) pod którą będą odbywać się testy, aż do odpowiedniego czasu...Część opisu patentu po polskuUwaga: Tekst oparty na procesach automatycznego optycznego rozpoznawania znaków. Proszę używać wersji PDF do celów prawnych
ROSZCZENIA

1. System kryptowalutowy obejmujący:

jeden lub więcej procesorów; i

pamięć przechowująca instrukcje wykonywalne, które, jeśli są wykonywane przez jeden lub więcej procesorów, konfigurują system kryptowalut, aby:

komunikować się z urządzeniem użytkownika;

odbierać dane dotyczące aktywności ciała, które są generowane na podstawie aktywności ciała użytkownika, przy czym aktywność ciała jest wykrywana przez czujnik komunikacyjnie sprzężony lub zawarty w urządzeniu użytkownika;

sprawdzić, czy dane dotyczące aktywności użytkownika spełniają jeden lub więcej warunków określonych przez system kryptowaluty; i

przyznać kryptowalutę użytkownikowi, którego dane dotyczące aktywności ciała są zweryfikowane.

2. System według zastrzeżenia 1, w którym aktywność ciała wykrywana przez czujnik obejmuje co najmniej jedno promieniowanie ciała emitowane przez użytkownika, przepływ płynu ustrojowego, falę mózgową, częstość tętna lub promieniowanie cieplne ciała.

3. System według zastrzeżenia 1, w którym jeden lub więcej warunków jest ustalonych na podstawie ilości aktywności ludzkiego ciała związanej z zadaniem, które jest dostarczone do urządzenia użytkownika.

4. System według jednego z zastrzeżeń 1-3, w którym dane dotyczące aktywności ciała są generowane przy użyciu algorytmu skrótu przekształcającego aktywność ludzkiego ciała w dane wyjściowe szyfrowania, a wygenerowane dane dotyczące aktywności ciała obejmują skrót mierzonej aktywności ciała użytkownika.

5. System według jednego z zastrzeżeń 1-3, w którym dane dotyczące aktywności ciała obejmują jeden lub więcej wektorów wytworzonych z aktywności ciała wykrytej przez czujnik.

6. System według jednego z zastrzeżeń 1-3, w którym system kryptowaluty przyznaje użytkownikowi krypto-walutę, generując blok dla przyznanej kryptowaluty i dodając blok do łańcucha bloków przechowywanego w systemie kryptowaluty.

7. System według zastrzeżenia 6, w którym blok zawiera dane zawierające:

zadanie przekazane urządzeniu użytkownika;

informacje na temat przyznanej kryptowaluty;

skrót związany z aktywnością ciała; i

skrót poprzedniego bloku.

8. System według zastrzeżenia 3, w którym zadanie dostarczone do urządzenia użytkownika obejmuje test weryfikujący, czy użytkownik urządzenia jest człowiekiem, czy nie.

9. System według zastrzeżenia 4, w którym system kryptowaluty jest skonfigurowany do:

odbierać z urządzenia użytkownika dane dotyczące aktywności ciała wygenerowane przed zastosowaniem algorytmu skrótu oraz skrótu aktywności ciała;

ponownie odczytać dane dotyczące aktywności ciała; i

porównać zmienione dane z hashem aktywności ciała otrzymanym z urządzenia użytkownika, aby zweryfikować dane aktywności ciała.

10. Metoda realizowana komputerowo, obejmująca:

odbieranie przez urządzenie użytkownika podłączonego do sieci zadania przez sieć; wykrywanie, za pomocą czujnika komunikacyjnie sprzężonego lub zawartego w urządzeniu użytkownika, aktywności ciała użytkownika;

generowanie danych dotyczących aktywności ciała na podstawie wykrytej aktywności ciała użytkownika;

sprawdzanie przez system kryptowalutowy komunikacyjnie sprzężony z urządzeniem użytkownika, czy dane dotyczące aktywności ciała spełniają jeden lub więcej warunków określonych przez

system kryptowalut; i

przyznanie przez system kryptowalut kryptowaluty użytkownikowi, którego dane dotyczące aktywności ciała są weryfikowane.

11. Sposób według zastrzeżenia 10, w którym aktywność ciała wykrywana przez czujnik obejmuje co najmniej jedno promieniowanie ciała emitowane przez użytkownika, przepływ płynu ustrojowego, falę mózgową, częstość tętna lub promieniowanie cieplne ciała.

12. Sposób według zastrzeżenia 10, w którym jeden lub więcej warunków jest ustalanych przez system kryptowaluty w oparciu o ilość aktywności ludzkiego ciała związanej z zadaniem dostarczonym do urządzenia użytkownika.

13. Sposób według jednego z zastrzeżeń 10-12, w którym dane dotyczące aktywności ciała są generowane przy użyciu algorytmu skrótu przekształcającego aktywność ludzkiego ciała w dane wyjściowe szyfrowania, a wygenerowane dane dotyczące aktywności ciała obejmują skrót mierzonej aktywności ciała użytkownika.

14. Sposób według jednego z zastrzeżeń 10-12, w którym dane dotyczące aktywności ciała obejmują jeden lub więcej wektorów wytworzonych z aktywności ciała wykrytej przez czujnik.

15. Sposób według zastrzeżenia 13, obejmujący ponadto:

odbieranie przez system kryptowaluty z urządzenia użytkownika danych dotyczących aktywności ciała wygenerowanych przed zastosowaniem algorytmu skrótu oraz skrótu aktywności ciała;

ponowne przetworzenie przez system kryptowalut danych dotyczących aktywności ciała; i porównywanie, przez system kryptowaluty, ponownie zgromadzonych danych z hashem aktywności ciała otrzymanej z urządzenia użytkownika w celu zweryfikowania danych aktywności ciała.

Cały opis patentu po angielskihttps://patentscope.wipo.int/search/en/detail.jsf?docId=WO2020060606&tab=PCTDESCRIPTIONzródło interpretacjiwww.dmr44blog.files.wordpress.com/

Komentarze:


profile-picture
Dodał: Pan Light
1 rok temu

Szczęścia nie można odnaleźć dzięki woli lub wzmożonemu wysiłkowi, bo zawsze jest już obecne, doskonałe i gotowe, - w rozluźnieniu - i braku przywiązania. Nie niepokój się. Nie ma niczego do zrobienia. Cokolwiek pojawia się w umyśle jest bez znaczen...

Czytaj więcej
profile-picture
Dodał: Pan Light
2 miesiące temu

III wojna Swiatowa Zacznie sie, gdy obce mocarstwo pod pozorem pokoju wprowadzi obce wojska do wielu krajów... Dziś można powyższy tekst odnieść np do wojsk Amerykańskich które pod pozorem pokoju wpowadzają swoje rządy na bliskim wschodzie. Co z...

Czytaj więcej
profile-picture
Dodał: Pan Light
2 lata temu

Przestało mi zależeć na pieniądzach WSTĘP Opowiedziana historia zdarzeń będzie opowiadać o chłopaku który dorastał w szarej Warszawie połowy lat 90-tych. W wielkim skrócie różnie i z różnym skutkiem kierował swoim życiem. Raczej to była praca mało...

Czytaj więcej
profile-picture
Dodał: Pan Light
2 lata temu

Podręcznik wojownika światła (port. O manual do guerreiro da luz) – zbiór przypowieści Paulo Coelho z 1997 roku. Tłumaczenie – Basia Stępień. Dla wojownika nie ma miłości niemożliwej do spełnienia. Ani milczenie, ani obojętność, ani odrzucenie...

Czytaj więcej
profile-picture
Dodał: Pan Light
2 lata temu

Każdy z nas biegnie w maratonie życia.... Tylko od nas zależy jaką nagrodę chcemy otrzymać. Motywacja i samorealizacja to są klucze do zwycięstwa. Bądź świadomy potencjału jaki ma w sobie każdy człowiek, pracuj nad nim aby w pełni został wykorzystany...

Czytaj więcej
profile-picture
Dodał: Pan Light
2 lata temu
kalkulator numerologiczny

Wojownik Światła

Blogi duchowe

Droga wojownika światła jest jedną z dwóch podstawowych dróg rozwoju w formie ludzkiej, który przebiega na dwa sposoby zależnie od przejawiania duszy i wynikającego z tego zwykle opowiadania się za jedną z podstawowych kwestii życiowej : mieć czy być...

Czytaj więcej
profile-picture
Dodał: Pan Light
2 lata temu

Mystic time Cudowna muzyka dla uspokojenia duszy i ciała, dla odprężenia, dla przemyślenia bez myślenia. Miłego słuchania... :) 528Hz - Regeneracja całego ciała

Czytaj więcej
profile-picture
Dodał: Pan Light
2 lata temu

Często jest tak, że pozytywnie coś odczuwamy i na tym doznaniu poprzestajemy. Może warto czasem sprawdzić dlaczego mieliśmy takie odczucia, może w tym odczuciu jest jeszcze jakaś informacja którą powinniśmy wydobyć na światło dzienne? Poniżej dodaję...

Czytaj więcej
© 2011 Numerologia24.pl | Pomoc | Kontakt